DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

3. 12. 2011 se narodila námi dlouho očekávaná koťátka

Hrdou maminkou je naše Jendulka a otcem je Aaron manželů Krmelových. Více o našem Vrhu C se dovíte v sekci koťata a průběžně doplňované fotky v sekci fotogalerie.


4.-5. 6. 2011 Mezinárodní výstava koček - Příbram 

Naprosto neplánovaně jsme se s Jendulkou zúčastnily výstavy v Příbrami, kdy jsme vystavovaly oba výstavní dny, které pro nás byly úspěšné. Jendulka v sobotu i v neděli obdržela CACIB  a tedy dovršila titulu INTERCHAMPION. Jako bonus oba výstavní dny byla i nominována do Best in Show. V nejbližší době již neplánujeme žádné výstavy (tedy jako vystavovatelé) a pokusíme se s Jendulkou o nějaké to koťátko smiley.

 


25. - 26. 3. 2011 Mezinárodní výstava Arnhem, Holandsko

Velikonoční výstava v Arnhemu byla jednoznačně nejlepší výstava, které jsme se kdy zúčastnili a naprosto právem je nazývána "druhou světovou výstavou" (i přesto, že by tu oficiální světovou výstavu s přehledem strčila do kapsy, tedy alespoň tu z loňského roku). Navíc v letošním roce se na velikonoční pondělí konala mimo jiné i speciálka Burmill a tak se jich na této výstavě sešel velký počet  z různých zemí. Naše Jendulka (která pochází právě z Holandska) se tu sešla i s majitelem její rodné chovatelské stanice a zároveň si přivezla svého prvního CACIBa.


9. 4. 2011 Mezinárodní výstava Hradec Králové , Česká republika

Na této naprosto pohodové výstavě Jendulka získala třetího CACe, a tedy dovršila titul Champion a s tímto nově obdrženým titulem se chystáme na velikonoční výstavu do Holandska, kde se přímo na velikonoční pondělí koná speciálka Burmill a Barmských koček.


12. 2. 2011 Mezinárodní výstava Praha , Česká republika

S Jendulkou jsme se zúčastnily výstavy v Praze v Kongresovém centru, kde Jendulka obdržela svůj druhý CAC.


29. 1. 2011 Mezinárodní výstava Lichtenfels, Německo
Jendulka (Yentl) 26. ledna dovršila věku deseti měsíců a tak jsme hned vyrazily soutěžit mezi dospělácké kočky  v otevřené třídě. Našim cílem bylo, samozřejmě kromě toho si užít výstavu, přivézt první titul. Nakonec jsme byli velmi překvapeni, jelikož Jendulka získala V1, CAC, NOM a nakonec i BIS.
 
aktualizováno: 02.02.2013 19:52:12