DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 
CO SE UDÁLO V ROCE 2010 V NAŠÍ CHS
 
 
30. - 31. 10. 2010  S v ě t o v á  v ý s t a v a  F r a n c i e
 

 Letos jsme poprvé vyrazili na světovou výstavu koček do Francie, na které se předvedly naše  Abigail a Yentl. Obě dvě holčičky  soutěžili ve třídě koťat 6 - 10 měsíců a Abinka obdržela EX1 a Jendulka EX3.


19. 10. 2010 - obdrželi jsme fotečky Akima jak se mu daří v novém domově, a tak se musíme o ně podělit.
 

17. 10. 2010 - Již delší dobu jsme neaktualizovali webové stránky naší chovatelské stanice a za tu dobu se u nás událo několik důležitých událostí:

  • ještě než stačila naše koťátka z vrhu A odejít do nových domovů, jsme si pořídili novou kočičku z Holandska (nutno dodat, že jsem si ji vybrala skutečně srdcem). Kočička se jmenuje Felis Zitteli´s Yentl (doma jí říkáme Jendulka) a chtěla bych velmi poděkovat Lence, díky které můžeme mít Jendulku doma. 
  • všechna naše koťátka našla úžasné domovy a to buď v Praze nebo v jejím okolí a daří se jim opravdu báječně, někteří mají dokonce doma i další kočičí kamarádky, což jak všichni víme, Burmillka vždycky uvítá.
  • Víťova Duffynka dospěla a  podstoupila kastraci. Zároveň se již trošku zklidnila (už neleze po záclonách) a má tedy daleko více času na mazlení smiley
  • Abinka a Jendulka obsolvovaly svoje první výstavy a obě získaly V1 a byly nominovány do BIS
  • před několika dny  Joshua také prodělal kastraci. K tomuto kroku jsme se rozhodli, jelikož velmi hlasité lákání samiček začlo provázet i značkování a tato situace pro nás byla už neunosná. K naší velké radosti se mu ještě podařilo před kastrací přivést Dorinku do březosti a tak, jak výše uvádíme, očekáváme v druhé polovině listopadu koťátka, na které se velmi tešíme. Tak nám držte pěstičky, ať vše dopadne dobře.

 

 


 

 
18. 5. 2010 - Vzhledem k tomu, že koťatům je již více jak měsíc, tak jsme museli aktualizovat sekci Koťata a do fotogalerie jsme doplnili pár nový fotek.
 
9. 5. 2010 - Fotogalerie byla doplněna o nové fotky vypovídající o tom, jak rostou naše koťátka. Zaroveň v sekci Koťata jsme shrnuli uplynulý týden.
 
30. 4. 2010 - Aktualizována sekce "Koťata" a průběžně doplňována fotogalerie, tedy hlavně záložka Vrh A - 13.4.2010
 
13. 4. 2010 - Dorince se narodilo pět nádherných koťátek !!!!!
 
21. 3. 2010 přidány nové fotky do fotogalerie

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

aktualizováno: 02.02.2013 19:52:12