DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Doria Barani
 
narozena 10. 11. 2008
BML ns 11
 
Matka: Ariumi Barani, BUR g
Otec: Roemah Koetjing Silver Duro, BML ns 11
 
 
 
 
Dorinka je naší první kočičkou a je to holčička v pravém slova smyslu. Není sice vhodná na výstavy, jelikož je to tzv. "F1" a tedy nesplňuje všechny standardy Burmill. Rozhodně nezapře to, že je její maminka barmská kočka, ale ve spojení s tím správným kocourkem má velký předpoklad pro dobrý chov. Má naprosto úžasnou povahu, je velice milá a mazlivá. Ráda si hraje a miluje společnost našich ostatních koček a to nejen Burmillek.
 

 
 

 
 
Výstavy:
 
Datum třída Posuzovatel Hodnocení
3.10.2009 9 MUDr. Marie Říhová EXC1
 
3. 10. 2009 - Mezinárodní výstava koček Liberec
 
třída 13c - vzhledem k tomu, že je Dorinka ze spojeni Burmilly (otec) a kočky barmské (matka), tak bylo nutné nejdříve absolvovat ověřovací třídu. V této třídě Dorinka uspěla a dostala od MUDr. M. Říhové a paní J. Knýové posudek, ve kterém je uvedeno, že odpovídá Burmille v barvě ns 11.
 
třída 9 - po té, kdy byla Dorinka oficiálně uznána Burmillou, jsme se zúčastnili otevřené třídy. Posuzovatelkou byla MUDr. M. Říhová, která napsala Dorince hezký posudek, mimo jiné uvedla, že se jedná o klidnou a milou kočku a Dorinka obdržela hodnocení V1. Tím tedy získala chovnost pro následující dva roky.
 
 
 

 
Rodokmen:
 
 
 
aktualizováno: 02.02.2013 19:52:12